Home » Nekategorizirano » #6 Miralem Halilović

Visina: 205 cm

Pozicija: SF (nisko krilo)

Težina:

Rođen: 22.07.1991

Mjesto rođenja: Tuzla

 

O igraču: Košarkašku je karijeru počeo relativno kasno, tek 2005. godine u Košarkaškom klubu Sloboda u Tuzli. Prvi trener bio mu je Zoran Iličković. Već nakon dvije godine sa Slobodom je postao kadetski prvak Bosne i Hercegovine (2007.), iste godine je prvi put zaigrao u kadetskoj reprezentaciji BiH s kojom je osvojio peto mjesto na U-16 Prvenstvu Europe. Ukupno je odigrao oko 25 utakmica za mlade selekcije BiH, a ljetos je prvi puta zaigrao i u seniorskoj reprezentaciji susjedne države i sudjelovao u ciklusu kvalifikacija za Europsko prvenstvo. Ovoga ljeta pristupio je Zagreb Croatia osiguranju u kojem traži svoju punu seniorsku afirmaciju u sljedećim sezonama…

alternative text
alternative text