Home » Čelništvo » Klupsko čelništvo

Upravni odbor KK Zagreb

Predsjednik

 

Dopredsjednik
Josip Petrović
Dopredsjednik
Željko Čović
Dopredsjednik
Darko Markotić
Dopredsjednik
Ivica Toljan

Članovi:
Slobodan Brezak, Vjekoslav Gucić, Ivan Maravić, Ivica Meštrović, Dragec Rob, Branko Vojnović, Konstantin Edel, Elvis Bolanča.

Nadzorni odbor:
Dinko Majić (predsjednik / president), Vladimir Basta, Miroslav Smerdelj.

Stegovna komisija:
Biserka Brainović (predsjednica / president), Ružica Marušić i Gordan Zadravec.

Skupština: Željko Čović, Josip Petrović, Biserka Brainović, Slobodan Brezak, Elvis Bolanča, Dragan Čihoratić, Željko Dražić, Nikola Garma, Vjekoslav Gucić, Konstantin Edel, Dinko Majić, Ivan Maravić, Darko Markotić, Ružica Marušić, Ivica Meštrović, Ivan Mileković, Damir Miljković, Vladimir Njavro, Dragec Rob, Miroslav Smerdelj, Ivica Toljan, Branko Vojnović, Gordan Zadravec.

.

alternative text
alternative text