Home » Arhiva, Glavna vijest, Seniori, Vijesti » Cedevita u utorak stiže u Trnsko

Nakon pauze zbog utakmica reprezentacije u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo nastavlja se Hrvatski telekom Premijer liga.

Dugačka je bila pauza zbog kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo i posljednji susret Zagreb je odigrao sredinom veljače protiv Cedevite u četvrtfinalu kupa Krešimir Ćosić. Utrka za prvenstvene bodove se nastavlja, a protivnik je ponovo Cedevita.

Tijekom sljedećeg tjedna Mravi će odigrati dvije utakmice jer nakon Cedevite slijedi i vrlo važan dvoboj protiv Kaštela.

„Odigrali smo tijekom ove prvenstvene pauze jednu prijateljsku utakmicu kako bismo razbili monotoniju treninga i kroz utakmicu se pripremili za ono što nas očekuje. Radili smo na nekim detaljima koji nisu funkcionirali i želimo pogreške svesti na najmanju moguću mjeru. Zna se kvaliteta Cedevita  i nama će ta utakmica poslužiti kao priprema za dvoboj protiv KK Ribola Kaštela.“, rekao je trener Zagreba Nikola Garma.

Kod Zagreba su svi zdravi i spremnu za susret protiv Cedevite koji se igra u Trnskom u utorak s početkom u 18 sati.

alternative text
alternative text