Home » Arhiva, Glavna vijest, Seniori, Vijesti » Mravi na teškom gostovanju u Sinju

U subotu košarkaše Zagreba čeka teško gostovanje u Sinju kod Alkara u sklopu 16. kola HT Premijer lige.

Nastavlja se borba za bodove u HT Premijer ligi. U 16. kolu Zagreb  gostuje kod Alkara u Sinju koji je u dosadašnjem dijelu sezone upisao četiri pobjede, a trener Nikola Garma svjestan je da njegovu momčad u Sinju čeka veliko iskušenje.

„Jasno je da je Alkar favorit u ovom dvoboju. Alkar je sasvim drukčija momčad na svojem parketu nego u gostima. Vrlo važna utakmica i za nas i za njih pa uopće nema sumnje da će Sinjani imati veliku podršku s tribina kako je to već uobičajeno na njihovim utakmicama.“

Kod Mrava uoči ovog dvoboja nema većih problema. Poneka manja ozljeda neće spriječiti igrače Nikole Garme da u Sinju traže pobjedu.

Utakmica se igra u subotu 10. veljače s početkom u 19:30 sati.

alternative text
alternative text