Home » Arhiva, Glavna vijest, Seniori, Vijesti » Hermes Analitica slavila u Trnskom

 

U 11. kolu HT Premijer lige Hermes Analitica je u Trnskom svladala Zagreb 87-95.


Mravi su sjajno otvorili susret serijom 13:0, a gosti su do prvog ubačaja došli gotovo nakon 4 minute igre. Nakon prvih deset minuta utakmice Zagreb je imao prednost 31:23, ali drug je četvrtina ponudila potpuno drugu sliku.
Hermes je polako smanjivao zaostatak te je u 16. minuti tricom Brune Perića poveo 38-40 i nakon toga više nije ispuštao prednost te je u jednom trenutku imao i 18 koševa razlike.


Kod gostiju je Julijan Raić postigao 23 poena uz 7 skokova dok je Ivan Svoboda dodao 20. Matej Buovac je s 20 poena predvodio Zagreb, a Ante Krapić je imao učinak od 17 koševa i 9 skokova.

“Presudna je bila druga četvrtina koja je odlučila cijelu utakmicu. Igrali smo dobro tri četvrtine i držali se svih dogovora, ali u tih deset minuta smo potpuno podbacili.”, rekao je nakon utakmice trener Zagreba Nikola Garma.

alternative text
alternative text