Home » Arhiva, Glavna vijest, Seniori, Vijesti » Junaković otišao, Tomas došao u Trnsko!

Martin Junaković više nije član KK Zagreb, ali u Trnsko stiže Tomas.

Najkorisniji igrač HT Premijer lige Martin Junaković više nije član KK Zagreb. Njegove igre za momčad iz Trnskog nisu ostale nezapažene pa je Junaković odlučio napustiti klub.

Novi Junakovićev klub trebao bi biti makedonski prvoligaš Ohrid koji se natječe u Drugoj ABA ligi te se nalazi na posljednjem mjestu s obzirom na to da je u dosadašnjih 11 kola ostvario tek jednu pobjedu.

U Trnsko je pak stigao Luka Tomas, brat bivših igrača Zagreba Ivana i Marka. 18-godišnji Luka je u Trnsko stigao na posudbu iz Zadra.

Mravi će prvu utakmicu u novoj godini igrati 7. siječnja kad će u Kupu gostovati kod Kaštela dok će prvi domaći dvoboj u 2018. odraditi tjedan dana kasnije kad će biti domaćini Hermes Analitici.