Home » Arhiva, Glavna vijest, Seniori, Vijesti » Cibona svladala Zagreb

U utakmici 11. kola Hrvatski telekom Premijer lige Zagreb je u Draženovu domu poražen od Cibone 100:83.

Cibona je potvrdila ulogu favorita protiv Mrava u ovom susretu, ali ono što su pokazali igrači Nikole Garme kroz 35 minuta igre ohrabrujuće je pred utakmice u kojima će tražiti pobjede.

Mravi su bili stalno ne desetak poena zaostataka, a na pet minuta prije kraja došli su do minus 9 te su imali i napada za minus 7. No, nakon toga Cibona je otišla na nedohvatljivu razliku i mirno privela utakmicu kraju.

Kod Zagreba je Martin Junaković ubacio 24 poena te je dodao tri skoka i četiri asistencije. Buovaca je dodao 15, a Krapić 12 koševa. Cibonu je do pobjede predvodio Bilanovac s 19 poena.

“Cibona je potvrdila da je favorit, a mi smo dali svoj maksimum. Zadovoljan sam kako smo odigrali do pred sami kraj utakmice. Međutim, iskustvo i duža klupa Cibone su na kraju došli do izražaja.”, rekao je trener KK Zagreb Nikola Garma.

alternative text
alternative text