Home » Arhiva, Glavna vijest, Seniori, Vijesti » Mravi se vraćaju u akciju na gostovanju kod Cibone

Nakon što je u prošlom kolu bio slobodan Zagreb će u četvrtak gostovati kod Cibone.

Mravi se u četvrtak vraćaju u akciju te će u 11. kolu Hrvatski telekom Premijer lige gostovati kod Cibone. Najvažnija vijest je povratak Martina Junakovića u momčad nakon što se oporavio od ozljede.

„Nakon utakmice protiv Splita radili smo i trenirali u Trnskom. Pokušali smo poboljšati neke segmente igre i prije svega potpuno vratiti Martina Junakovića koji je posljednji put igrao protiv Zaboka. Bio je odsutan više od mjesec dana, ali vjerujem da je sad u dobrom stanju. Ne trebam naglašavati da je Cibona favorit. Mi ćemo učiniti sve da odigramo na najvišoj razini, a za što će to  biti dovoljno vidjet ćemo u četvrtak.“, rekao je uoči utakmice trener KK Zagreb Nikola Garma.

Utakmica protiv Cibone igra se u Draženovu domu 21. prosinca s početkom u 18 sati.

alternative text
alternative text