Home » Arhiva, Glavna vijest, Seniori, Vijesti » Nakon pobjede protiv Jazina na redu je gostovanje kod Splita

U 9. kolu Hrvatski Telekom Premijer lige Zagreb u subotu gostuje kod Splita.

Nakon pobjede protiv Jazina na redu je gostovanje kod Splita. Splićani su baš kao i Zagreb do sada ostvarili tri pobjede i to sve tri na svom terenu.

Iako je u Split favorit u ovom susretu Mravi će na teškom gostovanju pokušati učiniti sve da dođu do nove pobjede.

„U svakom slučaju Split je favorit. Odlično su pokriveni na svim pozicijama. Na klupi im je izbornik reprezentacije, ali mi ćemo učiniti sve da utakmicu učinimo što zanimljivijom i neizvjesnijom. Tražit ćemo svoju priliku iako je upitan nastup Junakovića. No, bez obzira na sve naše probleme sigurno se nećemo samo tako predati na ovom teško gostovanju.“, rekao je uoči utakmica trener Mrava, Nikola Garma.

Utakmica između Splita i Zagreba igra se u subotu 9. prosinca s početkom u 19 sati.

alternative text
alternative text