Home » Arhiva, Glavna vijest, Seniori, Vijesti » Mravi slavili protiv Jazina

U 8. kolu Hrvatski telekom Premijer lige košarkaši Zagreba ostvarili su pobjedu protiv Jazina.

Košarkaši Zagreba došli su do pobjede protiv KK Jazine Arbanasi 85:77

Zagreb je u susret ušao bez svog najboljeg igrača Martina Junakovića, ali Palokaj i Ogrizović odradili su sjajnu utakmicu. Zagreb je od početka utakmice kontrolirao rezultat te je već tijekom prve četvrtine imao dvoznamenkastu prednost. Zagreb je i u trećoj četvrtini u dva navrata imao 17 poena razlike, ali Jazine su dvije minute prije kraja treće dionice igre došle na minus sedam. No, više od toga gosti nisu mogli učiniti pa su Mravi došli do nove pobjede

Zagreb je do pobjede predvodio Krapić s 22 poena, sedam skokova i četiri asistencije, a pratili su ga Šango s 19 koševa i sedam skokova te Buovac s 18 poena, pet skokova i četiri asistencije. Butorac je predvodio Jazine s 23 poena, osam skokova i pet asistencija, Zrnić je dodao 20 uz sedam skokova i četiri asistencije, a Sarajlija 18 uz sedam asistencija.

“Nakon dva visoka poraza odigrali smo utakmicu u kojoj smo se držali svih dogovora. Kontrolirali smo skok protivnika što nam je donijelo sigurnost. U nedostatku Junakovića sjajan su posao obavili Palokaj i Ogrizović.” rekao je nakon utakmice trener Zagreba Nikola Garma.

alternative text
alternative text