Home » Arhiva, Glavna vijest, Seniori, Vijesti » Poraz Mrava kod Škrljeva

Košarkaši Zagreba poraženi su utakmici 7. kola HT Premijer lige na gostovanju kod Škrljeva 111:73.

Mravi su na gostovanju kod Škrljeva doživjeli peti ovosezonski poraz. Prva je četvrtina bila izjednačena i Zagreb je držao korak s domaćinima. No, početkom druge četvrtine Škrljevo je napravilo seriju i došlo do dvoznamenkaste prednost. Na veliki se odmor otišlo s prednošću domaćina 63:45.

Tijekom drugog dijela prednost je rasla te su domaćini na kraju uvjerljivo slavili.  Škrljevo su do pobjede vodili Davor Konjević s 22 i Dino Stipčić s 19 koševa. Kod Zagreba su Ante Krapić i Franko Šango ubacili po 18 poena.

Zagreb će u sljedećoj utakmici biti domaćin Jazinama u nedjelju 3. prosinca s početkom u 12 sati.

alternative text
alternative text