Home » Arhiva, Glavna vijest, Seniori, Vijesti » Mravi gostuju kod Škrljeva

U 7. kolu Hrvatski telekom Premijer lige Zagreb će u subotu gostovati kod Škrljeva.

Poraz od Zaboka u Trnskom je zaboravljen, ali i dobro analizirana te su izvučene pouke za dvoboje koji slijede. Prvi od njih je u subotu 18, studenog kod Škrljeva.

Nakon šest odigranih kola Škrljevo je na polovičnom učinku s tri pobjede i isto toliko poraza. Bolje je bilo Škrljevo od Hermesa, Osijeka i Alkara dok je upisalo poraze protiv Šibenika, Zadra i u posljednjem kolu protiv Cedevite. Riječ je o iskusnoj i dobro posloženoj momčadi u čijim su redovima Štemberger i Perković te dvojica Amerikanaca. Brian Williams ima prosjek od 15 poena po utakmici i šesti je asistent lige.

Gostovanje kod Škrljeva na rasporedu je 18. studenog s početkom u 19 sati.

alternative text
alternative text