Home » Arhiva, Glavna vijest, Seniori, Vijesti » Zabok slavio u Trnskom

U 6. kolu HT Premijer lige Zagreb je u Trnskom poražen od Zaboka 67:96.

Mravi su doživjeli četvrti ovosezonski poraz. Zabok je došao do uvjerljive pobjede 67:96 u utakmice koja je riješena u drugom poluvremenu.

Bio je to izjednačen susret tijekom prve dionice igre, a onda su Zabočani počeli stvarati prednost i na mali odmor otišli s 12 poena prednosti. Sjajan je bio ulazak Mrava u drugu četvrtinu te su serijom 18:2 došli do prednosti od 4 poena (34:30). Bilo je to u 15. minuti. No, nakon toga Zabok je uzvratio i napravio seriju 13:0.

Nakon toga sve je bilo na strani gostiju koji su potpuno kontrolirali rezultat i na kraju došli do uvjerljive pobjede. Trener Nikola Garma dao je priliku svim igračima, a najefikasniji bio je Martin Junaković sa 16 poena dok je Franko Šango dodao 14.

Zabok je do pobjede predvodio Antonio Vlaić s 21 poenom i 8 skokova.

alternative text
alternative text