Home » Arhiva, Glavna vijest, Seniori, Vijesti » Mravi traže pobjedu protiv Kaštela

U 5. kolu Hrvatski telekom Premijer lige Zagreb će u nedjelju 5. studenog s početkom u 12 sati dočekati KK Ribola Kaštela.

Nakon uvjerljivog poraza od Cedevite u prošlom kolu košarkaši Zagreba će u nedjelju 5. studenog biti domaćini KK Ribola Kaštela.

„Iako smo protiv Cedevite izgubili s visokom razlikom nismo izgubili samopouzdanje. Odigrali smo dobrih 18 minuta i to nam je bio dobar trening uoči utakmica koje nas očekuje i u kojima želimo pobjedu. Znamo da je Cedevita kvalitetnija od nas, ali isto tako vjerujemo da protiv Kaštela možemo doći do pobjede. Čeka nas ozbiljan suparnik koji ima četiri visoka igrača i morat ćemo odgovoriti na taj dio njihove igre. Trebat će nam i podrška s tribina uz koju će nam biti lakše doći do pobjede.“, rekao je uoči utakmice trener Zagreba Nikola Garma.

Utakmica u nedjelju počinje u 12 sati.

alternative text
alternative text