Home » Arhiva, Glavna vijest, Seniori, Vijesti » Poraz Mrava u Zadru

U 2. kolu HT Premijer lige Zagreb je poražen na gostovanju u Zadru 124:99.

Mravi su otputovali u Zadar sa željom da pruže što bolji otpor jer bilo je jasno da je Zadar favorit u ovom susretu. Momčad Nikole Garme bila je u igri tijekom prvog poluvremena koje je završilo s vrlo velikim brojem koševa i zaostatkom Zagreba od tri poena (56:53).

No, u trećoj četvrtini domaćini su iskoristili sve svoje prednosti te okončali tih deset minuta igre rezultatom 38:18. Do kraja su mirno čuvali prednost i došli do prve pobjede. Zadar su do pobjede predvodili Knowels i Vuković s 23 poena. Kod Zagreba je Junaković imao učinak od 36 poena 7 skokova i 6 asistencija dok je Šango dodao 21 poen i  6 skokova.

Mravi će priliku za prvo slavlje tražiti u petak 20. listopada kad će u Trnskom dočekati Alkar.

alternative text
alternative text