Home » Arhiva, Glavna vijest, Seniori, Vijesti » Mravi danas gostuju u Zadru

Košarkaši Zagreba u 2. kolu HT Premijer lige gostuju kod Zadra.

Nakon poraza na otvaranju sezone od Vrijednosnica Osijek nova utakmica Mrave očekuje u četvrtak 12. listopada kod Zadra.

Zadrani su sezonu također otvorili porazom i to na gostovanju kod Cedevite, a u ovom su susretu u svakom slučaju favorit. Pod vodstvom trenera Nikole Garme momčad je nakon nedjeljnog dvoboja radila na poboljšanju igre sa željom da iz susreta u susret bude što konkurentnija svojim suparnicima.

„Radili smo na nekim nedostacima koje smo uočili tijekom susreta protiv Osijeka i pokušali kroz trening na parket pretočiti neke moje ideje i taktičke zamisli. Jasno je da smo protiv Osijeka zakazali u skoku, ali bez obzira na određeni manjak visine mislim da je skok pitanje želje, volje i koncentracije.“

Upravo je skok vrlo jako oružje Zadra.

„Protiv Zadra imamo priliku poboljšati neke stvari u tom dijelu igre jer oni su u skoku dominantni. Zadar je favorit i svi su toga svjesni, a nama ovaj susret treba poslužiti kao dobra priprema za Alkar i utakmice koje nam dolazi i u kojima ćemo tražiti svoju priliku za pobjedu. Nećemo se opterećivati rezultatom u Zadru, ali u svakom slučaju ćemo pružiti što jači otpor.“

Utakmica protiv Zadra počinje u 19 sati.

alternative text
alternative text