Home » Arhiva, Glavna vijest, Seniori, Vijesti » Mravi pali u završnici

cibona-zagreb-7-2017_03_30

U zaostaloj utakmici 19.kola A-1 lige Zagreb je na gostovanju kod Cibone poražen 91:87.

Zagreb je u utakmicu ušao bez ozlijeđenog Luke Božića i bio je nadomak pobjede. No, u završnici susreta ponestalo je snage i koncentracije te je na kraju slavila Cibona koja je već na početku susreta ostala bez ozlijeđenog Reynoldsa.

Zagreb je odigrao odličnu utakmicu te je uoči posljednje četvrtine imao 11 koševa prednosti (67:56). Sjajno su Mravi odigrali treću dionicu utakmice u kojoj su napravili seriju 14:2. Međutim u posljednjoj četvrtini Cibona se vratila u igru sa šest trica i do preokreta došla tri minute prije kraja.

Kod Zagreba Martin Junaković je ubacio 21, a Pavle Marčinković 19 koševa dok je kod Cibone Željko Šakić postigao 29 poena.

Zagreb će u subotu 1. travnja u 19 sati gostovati kod Splita.