Home » Arhiva, Glavna vijest, Seniori, Vijesti » Mravi uvjerljivi u Sinju

zagreb.cedevita5-2017_03_13

Košarkaši Zagreba prekinuli su niz od četiri uzastopna poraza nakon što su u Sinju svladali domaći Alkar 90:72.

Negativan niz je zaustavljen i nakon četiri prvenstvena poraza te onog u četvrtfinalu kupa Mravi su došli do pobjede u Sinju. Uvjerljivo je svladan Alkar 90:72.

Domaćini su tijekom prve četvrtine držali priključak, ali serijom 6:0 Zagreb je nakon prvih deset minuta igre imao 6 koševa viška (14:20). Početkom drugog perioda Alkar je još uvijek uspijevao pružati otpor, ali serija 10:0 odvela je momčad iz Trnskog +15 u 19 minuti susreta. U nastavku su Mravi mirnu držali prednost i na kraju došli do uvjerljive pobjede.

Luka Božić je s 25 poena predvodio Mrave do pobjede dok je Martin Junaković dodao 18.

alternative text
alternative text