Home » Arhiva, Glavna vijest, Seniori, Vijesti » Cedevita bolja od Zagreba

zagreb.cedevita3-2017_03_13

Košarkaši Zagreba poraženi su u utakmici 20.kola A-1 lige od Cedevite 91:68.

Zagreb je odlično ušao u susret te je nakon pet minuta igre imao prednost od 6 koševa (14:8) što je natjeralo trenera gostiju Veljka Mršića da pozvao minutu odmora. Cedevita je nakon toga odgovorila serijom 12:0 i došla do prednosti 14:20. No, Zagreb se nije predavao te je napadački sjajno odigrao u drugoj četvrtini i tricom Majcunića otišao na odmor s prednošću 45:41.

Odmah na početku treće dionice igre Pavle Marčinković je tricom odveo Mrave na 7 poena prednosti (48:41). No, tu je bio kraj nadanjima Zagreba da može do iznenađenja jer Cedevita je serijom 17:2 odvela utakmicu u drugom smjeru te je mirno držala prednost i na kraju sigurno došla do pobjede.

Kod Zagreba je Pavle Marčinković ubacio 20, a Toni Vitali 18 koševa dok su kod gostiju Krušlin, Katić i Bilan postigli po 14 poena.