Home » Arhiva, Glavna vijest, Omladinski pogon, Vijesti » Rezultati mlađih selekcija KK Zagreb

Zagreb-crop

Proteklog su vikenda na parketima bile mlađe kategorije KK Zagreb.

U 16.kolu Prve lige mlađih kadeta Zagreb je poraže od Cedevite 58:65 te je nakon 16. odigranih kola na trećoj poziciji iza Cedevite i Cibone.

Cedevita – Zagreb 65:58

Cedevita: Borna Dramalija 18, Luka Krajnović 15, Fran Kosor 8, Lukas Tonković 7, Andre Skelin 6, Borna Pavičić 5, Stjepan Kalamiza 4, Fran Belas 2, Leon Brkić 0, Lovre Škara 0, Gian Luca Kakarigi 0.

Zagreb: Ivica Lebeda 20, Nikola Prlić 13, Marko Vujatović 11, Martin Ujević 11, Luka Kujundžić 2, Viero Mujanović 1, Gabrijel Mikulić 0, Bruno Petrlić 0, Roko Vlahović 0, Andrija Brzović 0, Vice Zanki 0, Mate Kontić 0.
Utakmicama za poredak završen je regionalni turnir Mini košarke u Rudešu. U kategoriji U-9 mali su Mravi bili drugi te su finalu poraženi od Cedevite dok je U-11 selekcija osvojila treće mjesto.

 

DJEČACI 2006 (U-11)

Zagreb – Cedevita 20:37 (6:6, 6:7, 8:10, 0:14)

Zagreb: Žarković 6, Grubić, Pravdić, Čabraja 6, Trtanj, Palokaj 5, Žugaj, Lebeda 1, Ivanić, Peroković, Gerovac 2, Bandov.
Cedevita: Bubalo 4, Knezović, Škrobot 4, Kos 5, Dolinar 4, Prlić 8, Zubak, Pavković, Ćorić 2, Brezni, Vidović 2, Krizmanić 5, Bolšec 3.

Dubrava – Zagreb 26:25 (7:6, 6:7, 9:8, 5:4)

Dubrava: Cimaš 10, Ercegovac 2, Čavić, Stojić, Mežnarić 1, Juraga, Bedeković 2, Lukić 6, Maras, Kovačević, Keber 4, Granić, Perković.
Zagreb: Žarković 4, Grubić 2, Pravdić 2, Čabraja 2, Trtanj, Palokaj 5, Žugaj, Lebeda, Ivanić, Peroković 2, Gerovac 2, Bandov 4.

Cedevita – Dubrava 32:14 (12:1, 9:2,6:4, 5:7)

Cedevita: Bubalo 1, Knezović, Škrobot 5, Kos 2, Dolinar 5, Prlić 8, Zubak, Pavković 8, Ćorić 2, Brezni, Vidović 1, Krizmanić, Bolšec.
Dubrava: Cimaš 6, Ercegovac, Čavić, Stojić, Mežnarić, Juraga, Bedeković, Lukić 3, Maras, Kovačević, Keber 3, Granić 2, Perković.

Konačni poredak:

1. Cedevita
2. Dubrava
3. Zagreb
4. Vučići
5. Peščenica
6. Bosco
7. Šanac
8. Rudeš
9. Sisak
DJEČACI 2008 (U-9)

Polufinale:

Zagreb – Peščenica 15:4 (8:0, 6:0, 0:2, 1:2)

Zagreb: Miočić, Bilić 1, Mlakar, Kršić 4, Vlaho, Kozina, Đuretek 4, Gudelj, Kelava, Zanki, Ožbolt 6, Vrkljan.
Peščenica: Brnjac, Rabas, Živković, Lukač, Matašić, Štruklec, Nožinić 2, Mandić, Šiletić 2, Vrdoljak.

Za 1.mjesto:

Zagreb – Cedevita 11:19 (2:2, 1:6, 2:7, 6:4)

Zagreb: Miočić, Bilić, Mlakar, Kršić 4, Vlaho, Kozina, Đuretek, Gudelj 2, Kelava, Zanki 2, Ožbolt 1, Vrkljan 2.
Cedevita: Vrdoljak, Olah 7, Lončar 4, Brodar – Tomljanović, Musa, Krizmanić, Zrilić 2, Grašo 2, Šančić, Šlogar, Skledar.

Konačni poredak:

1. Cedevita
2. Zagreb
3. Peščenica
4. Dubrava
5. Bosco
6. Črnomerec
7. Rudeš
8. Vučići

alternative text
alternative text