Home » Arhiva, Glavna vijest, Seniori, Vijesti » Mravi protiv Jollyja u četvrtfinalu kupa

zagreb-cibona1-2017_01_10

Nakon dva prvenstvena poraza Zagreb će u Šibeniku biti sudionik završnice Kupa Krešimir Ćosić te će u četvrtfinalu igrati protiv Jolly JBS-a.

Prvi put na završnici nacionalnog kupa sudjelovat će osam momčadi. Zagreb će u četvrtfinalu igrati protiv šibenskog Jolyja od kojeg je poražen u posljednjoj prvenstvenoj utakmici. Bio je to drugi poraz u nizu Mrava koji su prije toga poraženi i na gostovanju u Zadru, a u kup utakmici trener Danijel Jusup imat će novih problema s igračkim kadrom jer zbog problema s leđima neće moći računati na Ivana Batura.

“Imamo problema, ali već smo navikli na to tijekom ove sezone. Imamo nažalost mali fond igrača i sigurno će nam biti teško u ovom susretu protiv Jollyja koji je trenutno iskusnija i kvalitetnija momčad. No, nećemo se predati. Idemo u Šibenik pokušati ostvariti pozitivan rezultat i izboriti polufinale. Pokazali smo u posljednjoj utakmici tijekom drugog poluvremena da s agresivnom igrom možemo parirati Jollyju i pokušat ćemo ponoviti tu igru.”, rekao je uoči odlaska u Šibenik trener Danijel Jusup.

Utakmica između Zagreba i Jollyja igra se u srijedu 15. veljače s početkom u 20 sati.

Parovi četvrtfinala Kupa Krešimir Ćosić:

15. veljače

Kvarner 2010 – KK Cedevita 17:00 sati

Jolly JBS – Zagreb 20:00 sati

16. veljače

Split – Zadar 16:30

Šibenik – Cibona 20:00

alternative text
alternative text