Home » Arhiva, Glavna vijest, Seniori, Vijesti » Poraz Mrava u Zadru

zagreb-zadar2-2016_10_24

U utakmici 16.kola A-1 lige košarkaši Zagreba poraženi su u Zadru 94:86.

Bio je to sedmi poraz Zagreba ove sezone, a veliki razlog je slab ulazak u utakmicu jer Mravi su u prvoj četvrtini primili 34 poena. Doduše, Zagreb je sredinom treće dionice utakmice došao na 3 poena zaostatka (61:58), ali više od toga igrači Danijela Jusupa nisu mogli učiniti pa je na kraju Zadar došao do devete pobjede u A-1 ligi i tako se po učinku izjednačio s Mravima.

Kod Zagreba je Luka Božić ubacio 25, a Pavle Marčinković 19 poena. Zadrane je do pobjede predvodio Boris Barać s 25 poena, a po 18 su dodali Ivan Marinković i Lovro Mazalin.

Sljedeću utakmicu Zagreb igra već u petak kad će u 18 sati gostovati kod šibenskog Jollyja.

alternative text
alternative text