Home » Arhiva, Glavna vijest, Seniori, Vijesti » U 16. kolu A-1 lige Zagreb će gostovati kod Zadra

zagreb-zadar2-2016_10_24

Nakon uvjerljive pobjede protiv Kvarnera na redu su dva vezana gostovanje. Zagreb će prvo u srijedu 8. veljače igrati kod Zadra, a potom dva dana kasnije kod šibenskog Jollyja.

Iako je Zadar u velikim problemima i ne pruža u posljednje vrijeme igre kakve njihovi navijači očekuju jasno je da su Zadrani favoriti u ovom dvoboju. Aramis Naglić, koji je preuzeo momčad, imao je vremena malo posložiti stvari i pripremiti momčad za Mrave. No, igrači Danijela Jusupa će u Zadar pokušati doći do pobjede. Uostalom, protiv Zadra su u pravilu pružali dobre igre.

Utakmica između Zadra i Zagreba igra se u srijedu 8. veljače s početkom u 19 sati uz prijenos na TV Arena Sport.

alternative text
alternative text