Home » Arhiva, Glavna vijest, Seniori, Vijesti » U nedjelju u podne protiv Kvarnera

hermes-analitica-zagreb-6-2016_12_17

Na redu je 15. kolo A-1 lige u kojem će Zagreb u nedjelju točno u podne dočekati KK Kvarner 2010.

Nakon poraza na gostovanju kod Škrljeva, Mravi će povratak pobjedama tražiti protiv Kvarnera u Trnskom. Zbog problema s igračkim kadrom prvoj su momčadi priključeni juniori Palokaj i Macner, a zbog ozljede nije trenirao Batur. No, on će biti u momčadi u nedjelju protiv Kvarnera.

“Kvarner se značajno pojačao i doveo je tri igrača s kojima je pokazao svoje ambicije. Stigli su Pešut, Butorac i Vujičević i kad se pridodaju ostali igrači koji su ranije bili nositelji riječ je o respektabilnoj momčadi. Neće nam biti lako zbog problema koje imamo, ali tražit ćemo pobjedu u ovom susretu.”, rekao je trener Danijel Jusup.

Utakmica Zagreb – Kvarner 2010 igra se u nedjelju 29. siječnja s početkom u 12 sati.

alternative text
alternative text