Home » Arhiva, Glavna vijest, Seniori, Vijesti » Osijek u Trnskom uoči Božića

hermes-analitica-zagreb-6-2016_12_17

Košarkaši Zagreba u 12. kolu A-1 lige dočekat će u petak 23. prosinca Vrijednosnice Osijek s početkom u 18 sati.

Posljednju domaću utakmicu Zagreb će odigrati danas kad će u Trnskom dočekati Vrijednosnice Osijek. Nakon uspješno odrađenog posla prošlog vikenda protiv Hermes Analitice, Mrave uoči Božića očekuje utakmica u kojoj žele nastaviti pobjednički niz.

Osječani su na omjeru od šest pobjeda i četiri poraza te imaju dvije pobjede u nizu. Vrlo lako su se obračunali s Goricom i Škrljevom. U Trnsko stižu dva bivša Mrava, Aljoša Šarac i Domagoj Vuković, a u redovima Osijeka je i Jakov Mustapić. Tu su i dvojica stranac Jonathon Mines i Jalen Robinson i sasvim je jasno da Zagreb očekuje ozbiljan suparnik.

Utakmica počinje u 18 sati, a ulaz je slobodna.

alternative text
alternative text