Home » Arhiva, Glavna vijest, Seniori, Vijesti » Mravi u nedjelju protiv Alkara

zagreb-jolly3-2016

Nakon prošlotjednog poraza od Cedevite, košarkaši Zagreba će u utakmici 8. kola A-1 lige biti domaćini Alkaru u nedjelju 27. studenog s početkom u 12 sati.

Na redu je 8. kolo A-1 lige. U Trnsko dolazi Alkar kojeg s klupe vodi nekadašnji igrač Zagreba Damir Milačić. Sinjani su u dosadašnjem dijelu sezone u sedam utakmica ostvarili tri pobjede te su upisali četiri poraza. Dosad niti jednom nisu uspjeli doći do slavlja u gostima te su gubili kod Škrljeva, Osijeka i Splita.

Mravi će svakako morati pripaziti na Brandona Johnsona koji je drugi strijelac lige te prvi asistent, ali i najbolji kradljivac lopti na prvoligaškim parketima. Kad se njemu pridodaju Hrvoje Vučić, Vrlika, Modrić, Boban, Gaurina jasno je da igrače trenera Danijela Jusupa čeka težak posao prije nedjeljnog ručka.

Utakmica Zagreb – Alkar počinje u nedjelju točno u podne 27. studenog.

alternative text
alternative text