Home » Arhiva, Glavna vijest, Seniori, Vijesti » Zagreb osigurao završnicu Kupa Krešimir Ćosić!

zagreb-cibona1-2016_05_07

Košarkaši Zagreba izborili su završni turnir Kupa Krešimira Ćosića nakon što su u utakmici III. kruga slavili na gostovanju kod Škrljeva 99:71.

Nakon što su sigurno prošli Podravac nisu igrači Zagreba imali previše problema niti u odlučujućem dvoboju za plasman među osam najboljih momčadi koje će sudjelovati na završnici Kupa “Krešimir Ćosić”.

Zagreb je tijekom prvog dijela polako stvarao prednost te je na odmor otišao s 11 koševa viška. U nastavku je prednost rasla te su Mravi na kraju uvjerljivo slavili s 99:71.

Najefikasniji u redovima Zagreba bio je Luka Božić koji je ubacio 25 koševa uz šut 10/15. Pavle Marčinković dodao je 18, a Martin Junaković 15 poena. Franko Kaštropil imao je učinak od 11 poena i 8 skokova dok je prvu utakmicu u dresu Zagreba odigrao Ivan Ramljak uz učinak od 9 koševa (trica 3/4) , 8 skokova i 7 asistencija.

U nedjelju 9. listopada točno u podne Zagreb će igrati prvu utakmicu nove sezone A-1 lige i to upravo protiv Škrljeva.

alternative text
alternative text