Home » Arhiva, Glavna vijest, Seniori, Vijesti » Zagreb saznao protivnike u Kupu “Krešimir Ćosić”

zagreb-zadar1-2016_01_12

U prostorijama Hrvatskog košarkaškog saveza izvučeni su parovi drugog dijela Kupa “Krešimir Ćosić”.

Od ove će se sezone Kup “Krešimir Ćosić” igrati po novom formatu te će na završnom turniru sudjelovati osam, a ne kao dosad četiri momčadi. Direktan plasman na završni turnir izborili su prošlogodišnji sudionici završnog turnira Cedevita, Cibona, Zadar i Kvarner 2010. Ostala četiri sudionika saznat će se nakon dva kruga kvalifikacija.

Zagreb će u prvom krugu 27. rujna gostovati u Virju kod A-2 ligaša Podravca, a u slučaju pobjede Mravi će za plasman na završni krug igrati protiv boljeg iz susreta Bosco i Škrljevo. Ta je utakmica na rasporedu 4. listopada.

Parovi:

Bosco – Škrljevo
Podravac – Zagreb
Stoja – Ribola Kaštela
Borovo – Jolly JBŠ
Zabok – Alkar
Jazine Arbanasi – Šibenik
Hermes Analitica – Vrijednosnice Osijek
Gorica – Split

alternative text
alternative text