Home » Arhiva, Glavna vijest, Seniori, Vijesti » A-1 Liga: U subotu koda Alkara uz prijenos na HRT 4

zagreb-alkar10-2015_10_28

U 16. kolu A-1 lige Zagreb gostuje u Sinju gdje u subotu 6. veljače s početkom u 17:10 sati uz izravan prijenos na HRT 4 igra protiv Alkara.

Nakon uvjerljive pobjede na gostovanju kod Kvarnera u sklopu Alpe Adria Cupa košarkaše Zagreba očekuje novo gostovanje. U 16. kolu gostuju kod sinjskog Alkara. U prvom dijelu sezone Alkar je slavio u Trnskom što svakako poziva na oprez momčad Danija Jusupa koja će tražiti nastavak pozitivnog niza.

Sinjani su na svom parketu gubili samo od Kvarnera i Šibenika te teško prepuštaju bodove gostima. Trenutno su na omjeru od 6 pobjeda i 8 poraza i u igri su za jednu od prvih pet pozicija koje vodi u Ligu za prvaka.

Utakmicu možete gledati uživo na HRT 4 u subotu 6. veljače s početkom u 17:10 sati.

alternative text
alternative text