Home » Arhiva, Glavna vijest, Vijesti » Omladinski pogon: Aktivne mlađe selekcije tijekom blagdana

mlađi kadeti

U ove blagdanske dane ne miruju selekcije KK Zagreb te mlađi uzrasti sudjeluju na jakim turnirima.

Mlađi kadeti Zagreba sudionici su vrlo jakog Božićnog turniru u Dubravi. Mladi Mravi, rođeni 2002/2003, su u skupini s beogradskim Partizanom, OKK Dražen Petrović iz Šibenika i mađarskom Ratgeber Academijom. Sve utakmice se igraju dvorani OŠ “Mato Lovrak” i SD Dubrava. Turnir traje od 26. do 29. prosinca, a ovo godište vode treneri Damir Miljković i Damir Štampalija. U redovima Zagreba na ovom su turniru Filip Leko, Filip Radulović, Marko Vujatović, Luka Krajnović, Nikola Prlić, Luka Čorak, Ivan Badžim, Luka Gračanin, Josip Čalušić, Matej Bošnjak, Max Karačić, Luka Čizmić, Mate Kontić i Vijero Mujanović.

Kadeti su od 28. do 30. prosinca sudionici turnira u talijanskom Terracinu pod nazivom Memorial Claudio Favali. Igrači koje vodi Andrej Tesla nalaze se u skupini s ASD Santarcangelo, Basketball Bado i Virtus Fundus.

alternative text
alternative text