Home » Arhiva, Glavna vijest, Omladinski pogon, Vijesti » Omladinski pogon: Još jedna visoka pobjeda kadeta

kadeti-zagreb-cedevita6-2015

Nastavljaju se uvjerljive pobjede kadeta Zagreba. U 9. kolu bili su uspješniji od Mladosti 118:34.

Nakon 9. kola kadeti Zagreba i dalje su bez poraza. Ovog su puta sa 118:34 svladali Mladost koja u niti jednom trenutku nije bila dorastao suparnik našim Mravima. Od samog početka bilo je jasno kako će to biti još jedna uvjerljiva pobjeda igrača koje vodi Andrej Tesla. Nakon prvog poluvremena rezultat je bio 62:15, a u posljednjoj dionici igre ubacili su igrači Zagreba 40 poena.

Kruno Macner predvodio je momčad do još jedne uvjerljive pobjede s 28 koševa, a još šest igrača imalo je dvoznamenkasti učinak. Jan Palokaj ubacio je 17, Vito Čubrilo 13, Antonio Urukalo 11 dok su Lovre Badžim, Tibor Herceg i Luka Bačevina postigli po 10 koševa.

alternative text
alternative text