Home » Arhiva, Glavna vijest, Omladinski pogon, Vijesti » OMLADINSKI POGON: KADETI IZBORILI FINALE TURNIRA U FRANCUSKOJ!

 

mk1

Kadeti Zagreba izborili su finale turnira u Francuskoj na kojem sudjeluje šest europskih momčadi.

Kadeti Zagreba do finala su došli ostvarivši tri pobjede i jedan poraza. Prvog dana natjecanja bili su uspješniji od OKK Beograda sa 60:12, a uvjerljivu su pobjedu ostvarili i protiv Sabonis Akademije 74:40.

U nedjelju drugog dana natjecanja bili su uspješniji od Nacionalne selekcije Poljske 68:61, a jedini poraz igrači koje vodi Andrej Tesla doživjeli su od domaćina. Saint Charles bio je uspješniji 65:57. U toj je utakmici najefikasniji kod Zagreba bio Vito Čubrilo s 20 koševa. Pratili su ga Luka Bačevina sa 16 i  Luka Šamanić s 12 poena.

Zagreba će u finalu turnira u ponedjeljak 6. travnja u poslijepodnevnim satima igrati upravo protiv domaćina te će imati priliku uzvratiti za poraz.

alternative text
alternative text