Home » Arhiva, Glavna vijest, Omladinski pogon, Vijesti » OMLADINSKI POGON: KADETI ODLAZE NA TURNIR U PARIZ!

mk1

Od 3. do 7. travnja kadeti Zagreba sudjelovat će u Francuskoj na turniru Lions Cup 2015.

Osim Zagreba i domaćina Saint Charles Charenton St Maurice, sudionici turnira su još OKK Beograd, KK Spars Sarajevo, Sabonis Academy te izabrana vrsta Poljske.

Mali će Mravi turnir otvoriti u subotu 4. travnja protiv OKK Beograda, a istog će dana igrati protiv vršnjaka iz Sabonisove akademije. Drugog ih dana očekuju susreti protiv domaćina i nacionalne selekcije Poljske. Posljednjeg dana, u ponedjeljak 6. travnja, igrat će se utakmice za plasman.

Pod vodstvom trenera Andreja Tesle na put u Pariz krenut će Luka Bačevina, Luka Šamanić, Luka Vujatović, Matko Majstorović, Dino Medić, Vladan Lazić, Lovre Badžim, Jan Palokaj, Vito Čubrilo, Kruno Macner, Atonio Paulo Urukalo i Karlo Tikvicki.

Bon voyage!!!

alternative text
alternative text