Home » Arhiva, Glavna vijest, Izvan parketa, Svijet košarke, Vijesti » In memoriam Zoran Sučević

in-memoriam-zoran-sucevic

U 45. godini iznenada je preminuo Zoran Sučević.  Team-manager i voditelj marketinga KK Zagreb rođen je 4. veljače 1968. u Zagrebu i čitav je život posvetio košarci.

S košarkaškom se loptom upoznao u mlađim kategorijama Cibone, a potom je igrao i za prvu momčad Mladost.  Iako je bio diplomirani inženjer građevinarstva košarka je bila njegov odabir.  Dugi niz godina Suki je proveo u našem Trnskom uz brojne generacije Mrava. Proživljavao s njima pobjede i poraze, a pamtiti ćemo ga kao čovjeka vedrog duha, uvijek nasmijanog i prepunog anegdota.  Pamtit ćemo njegov osmjeh, ali i predanost poslu kojeg je sa zadovoljstvom obavljao svih ovih godina. Bio je team-manager i u  KK Zrinjevac,  radio je i u Košarkaškoj akademiji Mirka Novosela te kao sportski direktor u KK Dubrava.

Posljednji  ispraćaj Zorana Sučevića bit će u ponedjeljak 14. siječnja u 15.15 sati u krematoriju na zagrebačkom Mirogoju.

[cincopa AwIAeFL7YcJl]

alternative text
alternative text